У 2019 році помітно зростає експорт м’яса птиці

Україна «нарощує жирок» на глобальному ринку м’ясопродукції. І це, передусім, завдяки м’ясу птиці. Його експорт за три місяці 2019 року склав 104 тис. тонн, що на 39 % більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Загальна виручка від реалізації даноїпродукції сягнула 147 млн дол., а середня експортна ціна для України за ріктрохи знизилась – до 1418 дол/т (на 5 %). Основними ринками збуту м’яса птиці для вітчизняних експортерів иступають Саудівська Аравія, яка здійснила закупки на суму 40 млн дол., а також Нідерланди (24 млн дол.), Словаччина (14 млн дол), Німеччина (8 млн дол.), Ірак, Об’єднані Арабські Емірати та Азербайджан (майже по 6 млн дол.). Таким чином, ці країни сформували 70 % попиту на українське м’ясо птиці.У товарній структурі експорту м’яса птиці абсолютно домінує курятина,тоді як закордонні продажі м’яса качок, гусей та індиків практично не здійснюються.

Відзначимо, що географія збуту Україною курятини є дуже різною: СНД, Європейський Союз, Африка та Близький Схід.

Зокрема, експорт до ЄС у І кварталі нинішнього року перевищив 29 тис. тонн. Також нашим підприємцям вдалося завчасно використати безмитну квартальну квоту на м’ясо птиці в рамках функціонування зони вільної торгівлі. У минулому році, реалізувавши за рубежем 329 тис. тонн м’яса птиці, Україна посіла 7-е місце в Європі та 11-е місце у світі в рейтингу його найбільших постачальників. Глобальними лідерами на даному ринку стали Бразилія (3,9 млн т), США (3,5 млн т), Нідерланди (1,5 млн т), Польща (1,3 млн т).

Тож, зважаючи на ці тенденції, маємо реальні перспективи для оновлення Україною рекордних обсягів експорту м’яса птиці за підсумками 2019 року.