Агропродовольчий експорт України в першому кварталі 2021 року

Вітчизняні експортери сільськогосподарської продукції, незважаючи на триваючу пандемію коронавірусу, продовжують здійснювати поставки по всьому світу, закріплюючи свою присутність як на ринках сировини, так і в сегментах товарів з доданою вартістю. Конкретизуючи наявну інформацію, відзначимо відчутне зниження експорту в сегментах яєць, пшеничного борошна, солоду, соєвої олії. Натомість продовжується позитивна динаміка стосовно меду, солодощів, макаронних виробів. Українські яблука цінуються за кордоном все більше, про що свідчить цьогорічне зростання цін їх реалізації.  

Експорт м’яса та їстівних субпродуктів перевищив 136 млн дол., що на 14 % менше, ніж за перші три місяці 2020 року. Більшість виручки продовжує приносити продаж м’яса птиці (117 млн дол.), який доповнюється замороженою яловичиною (15 млн дол.)   

Вартість збуту за кордоном різних молокопродуктів українського виробництва перевищила 42 млн дол. (+ 10 % до показника за аналогічний період минулого року). Основні експортні позиції в цій товарній групі – сухе і згущене молоко (15 млн дол.), масло та молочна паста (11 млн дол.), молочна сироватка (6 млн дол.), різні сири (6 млн дол.).

Експорт яєць становить 12 тис. т на суму близько 14 млн дол. (- 40 %). У порівнянні з минулим роком спостерігається більш ніж двократне відставання кількісних продажів яєць. Скоротились і обсяги експорту яєчних продуктів у натуральному і грошовому виразі. Зокрема,  доходи від продажів за кордон різних перероблених яєць склали понад 2 млн дол. (- 24 %).

Продовжують зростати показники експорту меду після минулорічного рекорду.  У першому кварталі нинішнього року вартість проданого за межі України солодкого продукту бджільництва сягнула 36 млн дол. (+ 48 %), тоді як його кількісні обсяги становлять 17 тис. т (+ 16 %).

В структурі експортних продажів овочів відзначимо збільшення стосовно всіх наявних позицій. Зокрема, експорт цибулі здійснений на суму 2,3 млн дол. (+ 44 %) при обсязі 11 тис. т (+ 41 %). Зросла виручка від продажів за кордон огірків – до 2,1 млн дол. (+ 62 %), помідорів – до 1,6 млн дол. (+ 100 %), капусти – до 1,1 млн дол. (+ 38 %), що також стало наслідком нарощування їх кількісних обсягів експорту.

Доходи від експорту плодово-ягідної продукції становили 64 млн дол., повторивши результат за I-й квартал 2020 року. Левова частка валютних надходжень тут традиційно формується за рахунок волоських горіхів (35 млн дол.), заморожених фруктів (24 млн дол.), яблук і груш (близько 4 млн дол.). У порівнянні з січнем-березнем 2020 року знизились кількісні обсяги поставок за кордон волоських горіхів – до 12 тис. т (- 29 %), яблук і груш – до 5,6 тис. т (- 32 %), в той час як експорт плодів і ягід у замороженому вигляді зріс до 11 тис. т    (+ 7 %). Цікаво, що середня експортна ціна українських яблук надалі зростає і в нинішньому році дорівнює 644 дол/т (на 100 дол/т більше, ніж в цей період торік).

Суттєве скорочення зафіксовано в експорті пшеничного борошна,  вартість якого цьогоріч поки складає 6 млн дол. (-74 %), що викликано відповідним падінням кількісних обсягів продажів. За аналогічним сценарієм відбулося зменшення поставок солоду до 3 млн дол. (- 69 %). На противагу цьому, виручка від експорту крохмалю за аналізований період збільшилась до 12 млн дол. (+ 49 %) внаслідок зростання його поставок до майже 29 тис. т   (+ 32 %).

Експорт соєвої олії у вартісному виразі зменшився на 5 % до 65 млн дол., хоча скорочення в натуральних одиницях виявилось більш помітним – на 35 % (до 62 тис. т). А от експорт ріпакової олії практично не здійснювався –  732 т. Для цього продукту ситуація типова, адже часто спостерігається переважне надходження сировини на переробку та здійснення експорту у другому півріччі. 

За перші 3 місяці 2021 року на 12 % зросла виручка експортерів кондитерських виробів з цукру – до 45 млн дол., при цьому обсяги поставок залишились практично незмінними (24,3 тис. т). Український шоколад теж демонструє позитивну динаміку, маючи зарубіжні продажі в кількості 15,2 тис. т (+ 5 %) на суму 43 млн дол. (+ 9 %). Збільшення середньої експортної ціни за одиницю продукції спричинило нарощування виручки від закордонних продажів хлібобулочних кондитерських виробів до 57 млн дол. (+ 18 %), хоча в кількісному виразі вони навіть дещо скоротились – близько 27 тис. т.

Темпи експорту продуктів з макаронного тіста випереджають минулорічні показники, які в підсумку стали рекордними. Так, їх продано за кордон понад 8 тис. т (+ 1,8 тис. т) на суму приблизно 16 млн дол. (+ 28 %).

Доходи від продажів за кордоном консервованих томатів українського виробництва збільшились до 18 млн дол. (на 10 %), при тому що по кількісних обсягах експорту відбулось зниження на 9 % до рівня 18 тис. т. Скорочення поставок на міжнародний ринок різних соків (з 17 тис. т у першому кварталі 2020 року до 10 тис. т за 3 місяці 2021 року) викликало зменшення їх вартості до 12 млн дол. (- 31 %).

За 3 місяці 2021 року експорт різних казеїнових продуктів залишився на рівні минулорічних показників – 411 т на суму понад 3 млн дол.        

В цілому зараз експорт Україною агропродовольчої продукції трохи відстає від показників 2020 року, однак його підсумкові результати, включаючи окремі товарні групи і позиції, залежатимуть від кон’юнктури внутрішнього і світового продовольчого ринків, а також розвитку ситуації з пандемією, коли можуть бути запроваджені чергові обмеження міжнародної торгівлі.