Асоціація провела тренінг «Продаж черешні на етапі вирощування»

14 червня у Татарбунарах, Одеська область, Асоціація при підтримці Міжнародного Торгового Центру організувала тренінг «Продаж черешні на етапі вирощування». Подія була проведена для виробників черешні, які мають бажання впровадити прогнозовану систему виробництва і збуту продукції високої якості. Особливу увагу на тренінгу зосереджували на забезпеченні прогнозованості виробництва і реалізації вирощеної продукції з найвищою прибутковістю, підвищенні якості продукції.

Переконані, що захід допоможе підвищити кваліфікацію і забезпечити відповідальність виробників фруктів для забезпечення виробництва свіжої продукції експортної якості. Та сприятиме створенню стабільної сезонної національної пропозиції свіжих черешень у мережі світового ринку.

Для довідки:

Проект Міжнародного Торгового Центру (ІТС) допомагає малим і середнім виробникам та переробникам свіжих овочів і фруктів південних регіонів України підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення вартості, відкрити доступ до нових ринків з фокусом на ринки ЄС.


Це була подія для професійних виробників, які володіють достатньою матеріально-технічною базою для виробництва свіжих фруктів

На тренінгу у виробників була можливість:

— встановити фактичний стан своєї готовності до системного експорту;
— адаптувати свої технології виробництва;
— отримати теоретичні знання щодо вимог до якості продукції, етапів підвищення її якості та стратегії продажів;
— отримати практичні навички контролю якості продукції;
— сформувати пілотний план збуту продукції у найближчому сезоні.