Навчальний семінар: Продаж яблук на етапі вирощування у Вінниці

Українська асоціація аграрного експорту спільно з USPA fruit та за підтримки USAID 17 липня провели у Вінниці навчальний семінар: «Зміни поведінки у ланцюгу виробництва  фруктів: Роз’яснення вимог ринку до продукції. Продаж яблук на етапі вирощування».

Учасниками цього тренінгу були власники та керівники виробничих господарств, які володіють достатньою матеріально-технічною базою для виробництва свіжих фруктів та мають бажання впровадити прогнозовану систему виробництва і збуту продукції високої (експортної) якості на міжнародні ринки.

Дуже важливо, що в учасників тренінгу була можливість обговорення актуальних питань та безпосереднього обміну власним досвідом. Основною метою, яку ставили перед собою організатори, було підвищити кваліфікацію і відповідальність виробників фруктів для забезпечення виробництва свіжої продукції високої (експортної) якості. А крім того, створити стабільну національну пропозицію свіжих фруктів на світовому ринку.

Спікерами були:

Василь Бондаровський, агроконсультант:

«Експорт-орієнтований підхід на етапі вирощування яблука»

Володимир Гуржій, експерт з експорту, керівник першої агрегаційної компанії виробників фруктів в Україні «USPA fruit»:

«Особливості відповідального експорту яблука від українських виробників. Досвід та підсумки яблучного сезону (2018 -2019) на базі агрегаційної платформи. Політика експорту»

Анна Будиліна, Inter Fresh Ukraine – постачальник пакетів для пакування фруктів:

«Принципи пакування як запорука якісного експорту»

Дмитро Крошка, голова Української асоціації аграрного експорту:

«Експорт сьогодні — запорука гарантованого майбутнього для українського садівництва»