УААЕ на Riga Food 2019

У Ризі завершилась найбільша на Балтійському ринку харчової промисловості професійна виставка Riga Food 2019.

Українська Асоціація Аграрного Експорту представила тут найкращі яблука від компанії-екпортера з України, компанії USPA fruit. Представники Асоціації налагодили контакти з потенційними клієнтами та партнерами, інтерес до свіжих фруктів справді великий. Крім того, Асоціація взяла участь у заходах, організованих ІТС профільно під цю подію. Наприклад, відвідування та переговори у посольстві України в Латвії. 

Це було корисно для нас, адже основна місія Асоціації — сприяти якнайширшому маркетингу українських продукції на світових ринках. Латвійські відвідувачі відвідувачі були вражені інтенсивним смаком свіжих українських яблук та їхнім неперевершеним зовнішнім виглядом.

Тематично захід був розділений на сектори (окремі покази): продукти харчування; свіжі продукти; технології та інгредієнти; упаковка; функціональні продукти; делікатеси; напої; ритейл; наукова розробка в харчовій промисловості та логістика. Сумарно, участь взяли 710 підприємств з 32 країн світу, 10 держав представели національні стенди.