Тренінг зі стратегічного планування в Одесі від ITC

З 27 жовтня Голова Асоціації Дмитро Крошка бере участь у тренінгу «РОЗРОБКА СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ ОРГАНІЗАЦІЇ» від Проекту Міжнародного Торгового Центру (ІТС) у Одесі. 

Тренінг, безсумнівно, на часі. Адже тут надавались практичні навички з розробки нових послуг, які б користувалися попитом серед приватного бізнесу. Відпрацьовувались теоретичні та практичні навички з систематизації існуючих (та впровадження нових) послуг для забезпечення ефективної експортної діяльності українських експортерів аграрної продукції.


учасники тренінгу Розробка стратегічного плану розвитку організації з підтримки бізнесу

За результатами тренінгу, ми зможемо удосконалити комунікацію між органами управління, членами та партнерами, а також підвищити їхню ефективність.
Особливо важливо було змоделювати діяльність асоціації в Україні з аналогічними асоціаціями в інших країнах, які ефективно лобіюють та допомагають розвиватись своїм членам. А також отримати можливість імплементувати їхній досвід у реаліях українського бізнесу.

Вдячні Проекту Міжнародного Торгового Центру (ІТС) та Одеській Регіональній торгово-промисловій палаті за організацію цікавого, актуального та корисного заходу.