Навчальний візит до Швеції з проектом ІТС

Представник Асоціації, керівник компанії USPA fruit Володимир Гуржій, взяв участь у навчальному візиті української делегації до Швеції, що був організований нашим партнером — проектом ITC в Україні. Програма ділових зустрічей та візитів була доволі насичена.

Ми мали змогу дізнатись більше про бізнес культуру Швеції та споживацькі настрої, а також про технологічні тренди цього регіону. Під час візиту зустрічались з існуючими партнерами-імпортерами USPA fruit та багато говорили про розширення сервісних функцій у проектах майбутньої співпраці. Крім того, зустрічались з декількома іншими найбільшими імпортерами фруктів та мережами супермаркетів, серед яких була і мережа ICA, що є найбільшою в Швеції та контролює більше 50% місцевого рітейлу. Відвідали міжнародну виставку органічних продуктів — Nordic Organic Food Fair, одну з найбільших профільних виставок серед країн північної Європи та Скандинавії зокрема. Після виставки чекав візит до Гетеборга. Тут відбулися ділові зустрічі із представниками компанії, яка займається постачанням свіжих овочів і фруктів на ринок Швеції. Вони працюють 24 години на добу та 7 днів на тиждень. Цілодобово сюди привозять свіжу продукцію з десятків країн Європи і світу. 

Безумовно, ця поїздка була надкорисною та надасть новий поштовх для USPA fruit до розширення експорту до північної Європи та Швеції зокрема.