Україна б’є нові рекорди по експорту яєць у 2019 році

Асоціація провела дослідження українського експорту яєць і яєчних продуктів. Ми проаналізували ринок попиту 2018 і 2019 року на цю продукцію, розглянули перспективи та недоліки.

Отже, у структурі вітчизняного експорту яєць у шкаралупі традиційно домінують курячі яйця. У 2019 році Україна поставила нові рекорди з експорту яєць — понад 137 тис. тонн, що на 27% більше ніж у 2018 році. Сума експорту у 2019 році — 112 млн дол., у 2018 році – 94 млн дол..

Торік головними покупцями цього продукту українського виробництва стали Об’єднані Арабські Емірати (38 тис. т), Ірак (16 тис. т), Британські Віргінські Острови (14 тис. т), Гонконг (13 тис. т) і Латвія (близько 10 тис. т). Середня експортна ціна була на рівні 816 дол/т (або 21216 дол/контейнер 26 т).

Україна продає на зовнішніх ринках яєчні продукти, в основному сушені яєчні жовтки, сушені яєчні білки та інші яєчні продукти не в сушеному вигляді. За 2019 рік було експортовано 527 т сушених яєчних жовтків (на 54 % менше, ніж у 2018 році), 3725 т сушених яєчних білків (- 26 %), 2264 т інших несушених яєчних продуктів (+ 35 % у порівнянні з 2018 роком). Україна продала на зовнішні ринки сушені яєчні жовтки в середньому по 3232 дол/т, сушені яєчні білки – по 3377 дол/т, яєчні продукти несушені – по 1349 дол/т.  

          Найбільші обсяги продажів сушених яєчних жовтків минулого року  зафіксовано до Данії, Тайваню та Індонезії (в сумі 60 %), сушених яєчних білків – в Данію, Індонезію та Італію (разом майже 60 %), різні яєчні продукти не в сушеному вигляді закуповувались лише Латвією, Британськими Віргінськими Островами, ОАЕ та Молдовою.

          Також слід не забувати про сезонні коливання на продукцію. З усієї перерахованої продукції сезонні коливання стосуються курячих яєць, оскільки в теплу пору року помітно збільшується їх пропозиція на внутрішньому ринку паралельно зі зниженням попиту, бо населення надає перевагу споживанню сезонних овочів і фруктів. Також на цей період зазвичай припадає мусульманський місяць Рамадан, тому знижується загальна потреба в харчових  продуктах у багатьох країнах, що належать до основних покупців яєць в України. В результаті, під впливом цих чинників спостерігається суттєве зниження наших експортних цін у вказаний період.  

«В умовах масштабних соціально-економічних змін у світовій економіці та впливу пандемії коронавірусу українським експортерам, крім збереження традиційних ринків збуту, доцільно більше уваги приділяти іншим регіонам, зокрема Далекому Сходу, в першу чергу Японії, Кореї та Гонконгу», — зауважив Дмитро Крошка.