Агропродовольчий експорт України в 2020 році

У 2020 році Україна змогла утримати свої експортні досягнення, незважаючи на пандемію COVID-19 та його наслідки для національної та світової економік, обмежень у торгівлі та локдаунів.

За підсумками 2020 року Україна загалом експортувала аграрної сировини і продовольства (групи 1-24 УКТЗЕД) на суму 22,2 млрд дол. США, повторивши показник попереднього року. Найбільшу виручку знову забезпечили зернові й олійні культури, жири та олії, залишки і відходи харчової промисловості, але й продукція з доданою вартістю не залишилась осторонь досягнень українських експортерів.

Деякі продукти харчування зазнали рекордних падінь у експорті, а деякі – рекордних збільшень обсягів та виручки. В розрізі конкретних товарних груп, в тому числі продукції з доданою вартістю, спостерігалась наступна ситуація:

На 8% зменшився експорт м’яса і субпродуктів.  Сумарні доходи від експорту різної м’ясної продукції у 2020 році склали 652 млн дол., що на 8 % менше, ніж у 2019 році. Визначальними тут стали продажі м’яса птиці, що принесли 555 млн дол. Також був оновлений рекорд його експорту в кількісному виразі – 431 тис. т. У м’ясній групі ще варто відзначити експорт мороженої яловичини на суму 79 млн дол.     

На 23% зафіксовано падіння експорту молочних продуктів. Вартість реалізованої за кордон молокопродукції загалом знизилась на 23 % і становила 172 млн дол., тому що спостерігалось зменшення виручки від експорту основних позицій даної групи. Найбільші валютні надходження отримані від збуту сухого і згущеного молока (56 млн дол.), масла і молочної пасти (49 млн дол.), різних сирів (24 млн дол.), молочної сироватки (22 млн дол.), незгущеного молока і вершків (12 млн дол.).

Падіння у 13% встановлено для яєць і яєчних продуктів. Яєць в шкаралупі торік було експортовано 107 тис. т вартістю 97 млн дол. Зафіксоване зниження зарубіжних продажів яєць у натуральному і вартісному виразі, зокрема виручка скоротилась на 13 % у порівнянні з 2019 роком. В той же час доходи від експорту яєчних продуктів збільшились з 17 до 18 млн дол. Для України експортна ціна яєць в шкаралупі дорівнювала 911 дол/т, тоді як яєчних продуктів – 2466 дол/т.

Найбільше зростання експорту у 38% зафіксовано для меду. Відчутні позитивні зміни стосувались експорту цього солодкого продукту бджільництва. За 2020 рік наша країна поставила на зарубіжні ринки меду на суму 139 млн дол., перевищивши відповідний показник 2019 року на 38 %. Абсолютний рекорд встановлений по кількості його експорту – 81 тис. т.

Зменшення обсягів на 9 % спостерігалось у експорті овочів. Овочева продукція принесла вітчизняним експортерам на 9 % нижчу виручку в розмірі 168 млн дол. Домінуючим товаром для даної групи залишились сушені і лущені бобові овочі (переважно, горох), продажі яких разом склали 130 млн дол.

Показники експорту плодів, ягід та горіхів залежали від окремих товарних позицій. Загалом, минулого року вартість продажів української плодово-ягідної продукції на зовнішніх ринках дорівнювала 238 млн дол., на    8 % менше, ніж у 2019 році. Це сталось через значне зниження обсягів поставок на зовнішні ринки горіхів і зерняткових культур. Зокрема, експорт волоських горіхів у лущеному і нелущеному вигляді  скоротився з 68 тис. т у 2019 році до 39 тис. т у 2020 році., а яблук і груш, відповідно, – з 54 тис. т до 19 тис. т. Разом з тим збільшились показники реалізації на міжнародних ринках заморожених фруктів українського виробництва. Виручка від їх експорту зросла до 111 млн дол. (на 32 %), а обсяг у 55 тис. т став найбільшим за період незалежності.Як і раніше, основну частину доходів вітчизняні експортери продукції садівництва отримали від збуту до Європейського Союзу.

Майже на 40% скоротився експорт продукції борошномельно-круп’яної промисловості. Річні доходи від експорту пшеничного борошна виявились меншими на 37 %, зупинившись на рівні 59 млн дол., що стало наслідком зниження його зовнішніх продажів у порівнянні з 2019 роком – з 365 до 221 тис. т. Наш солод минулого року теж гірше продавався за кордоном – в результаті спаду експорту зі 116 до 74 тис. т виручка скоротилась на 38 %, у підсумку склавши 31 млн дол. Стосовно крохмалю вартість експорту залишилась незмінною – 29 млн дол., хоча він зменшився до 76 тис. т (на 7 тис. т).

Олії показали одне з найменших падінь у 6%. Якщо не враховувати соняшникову олію, експортні показники по якій вчергове зросли, інтерес також становлять деякі інші рослинні олії. Грошова вартість зарубіжних продажів соєвої олії знизилась на 6 % до 227 млн дол., а обсяг експорту становив 302 тис. т. Незначний спад після рекордних рівнів 2019 року стався також по ріпаковій олії – 137 тис. т на суму 115 млн дол.

Експорт солодощів збільшився на 13%. Продовжується тенденція зростання експорту кондитерських виробів з цукру.  У 2020 році виручка від їх збуту за межами України сягнула 169 млн дол. (+ 13 %), як і обсяги в натуральному виразі – з 94 до 100 тис. т. Шоколад вітчизняного виробництва приніс доходи в розмірі 158 млн дол. (- 7 %) разом зі зниженням кількісного експорту до 58 тис. т (на 6 тис. т). Збільшенню доходів від продажів на міжнародному ринку наших кондитерських хлібобулочних виробів до показника у 197 млн дол. (+ 13 %) сприяло, з-поміж іншого, нарощування фізичних об’ємів поставок до 108 тис. т.

Експорт продукції переробки плодів та овочів був неоднозначним. Знову рекордним для нашої країни став у 2020 році експортконсервованих томатів – 66 тис. т вартістю 55 млн дол. Натомість вартість продажу українських соків за рубежем знизилась на 30 % до показника 74 млн дол., оскільки їх поставки в натуральному виразі дуже скоротились – зі 114 тис. т у 2019 році до 62 тис. т  у 2020 році.

Експорт макаронних виробів зростав навіть у пандемію. Вдруге поспіль оновлено максимальний обсяг експорту продуктів з макаронного тіста – до 30 тис. т (+ 15 %), в той час як виручка за них сягнула 54 млн дол., збільшившись на 23 %.

Виручка від експорту казеїну та його похідних зросла на фоні стабільних обсягів. У 2020 році Україна експортувала казеїнових продуктів на суму 38 млн дол. (+ 12 %), при цьому зберігши кількісні показники в обсязі 6 тис. т.       

Незважаючи на те, що Україні вдалося в цілому зберегти у 2020 році доходи від аграрного експорту, обмеження торгівлі спричинили зменшення обсягів продажів деяких груп продукції на фоні суттєвого зростання їх вартості. Важливим фактором зменшення обсягів експорту та зростання цін на вітчизняну продукцію стало суттєве підвищення попиту на внутрішньому ринку, що дозволило більшості постачальників навіть наростити виручку при зменшенні обсягів експорту.

Загалом 2020 рік продемонстрував, що українська продукція користується попитом на зовнішніх ринках та успішно конкурує з товарами інших постачальників, має власного покупця та споживача, який готовий платити дорожче аби отримати українські продукти харчування.