Оцінено перспективи експорту українських сирів

Українська Асоціація Аграрного Експорту в рамках роботи по сприянню продажів на зовнішніх ринках вітчизняними компаніями продукції з високою доданою вартістю дослідила світовий ринок сирів. На основі інформації про виробництво та міжнародну торгівлю було проаналізовано можливості для виходу українських компаній-виробників сиру на визначені ринки.

Глобальний ринок сирів, не дивлячись на пандемію коронавірусу, зберіг свою структуру та показники діяльності. За останніми наявними даними, в світі загалом виробляється близько 24 млн тонн різних видів сирів, з яких 7 млн тонн експортується. Основними гравцями тут виступають Сполучені Штати Америки та країни Європейського Союзу. Натомість Україна в останні роки втратила статус нетто-експортера сирів та перетворилась на нетто-імпортера: у 2020 році ми експортували 6,4 тис тонн сирів, імпортувавши при цьому   46,8 тис. тонн цього продукту. Цікаво, що найбільшими ринками збуту наших сирів є колишні країни СРСР, а постачальниками – держави Євросоюзу.

Враховуючи наявні проблеми у вітчизняній молочній галузі, для виробників сирів в контексті розвитку експорту найбільш прийнятним виглядає фокусування на сегменті високоякісної або унікальної продукції, де ціни і споживачі характеризуються тривалою стабільністю. Як наочний приклад наведено інформацію по постачанню країнами ЄС на ринки Північної Америки, Далекого і Близького Сходу сирів «камамбер» та «брі», експорт яких з України практично відсутній. Статистичні дані охоплюють деталізацію експортних цін Євросоюзу на ці сорти та помісячну динаміку поставок у США, Канаду, Японію, Південну Корею, Саудівську Аравію, що допоможе нашим виробникам краще зрозуміти актуальну специфіку попиту і об’єктивно визначити власні можливості для конкуренції.     

Збільшення експорту українських продуктів харчування з високою доданою вартістю є головним завданням Асоціації. На думку Голови Асоціації Дмитра Крошки, для українських виробників молочних продуктів диверсифікований експорт має стати головним пріоритетом з метою досягнення рентабельності виробництва, а також забезпечення розвитку всієї молочної галузі, яка опинилась один на один зі своїми проблемами та обмеженістю ринку збуту української молочної продукції. Українські сири цілком можуть конкурувати з європейськими на світових ринках!